تبلیغات
altaier &ezio - نقد و بررسی کامل بازی assassin"s creed brother hood

altaier &ezio
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 
نوشته شده در تاریخ شنبه 25 تیر 1390 توسط mehran assassin
PREVIEW


داستان : PLOT
بازی در مدت كوتاهی پس از اتمام Assassin's Creed II در سال 1499 آغاز می شود . Monteriggioni توسط افراد Borgia محاصره شده است . رهبری این نیرو ها را پسر Rodrigo یعنی Cesare Borgia فرماندهی میكند . در طی این نبرد عموی Ezio یعنی Mario كشته میشود و Apple of Eden توسط Borgia برداشته میشود . Ezio هم اكنون یك قاتل چیره دست است و با حس انتقام گیری به رم (Rome) (1503) میرود تا با Templar Order مبارزه كند .

گیم پلی : GAMEPLAY

به گفته ی Ubisoft بازی بیش از 15 ساعت در single-player در شهر رم است . از آنجا كه رم مركز قدرت و فساد است Ezio نمیتواند به تنهایی كار خود را انجام دهد . بنابراین Ezio میتواند قاتل های جوان را آموزش دهد و آن ها را در سراسر ایالت مستقر كند و یا دوستان خود را صدا كند . گیمر ها میتوانند سراسر شهر رم را آزاد كنند و میشود این سیستم را با Assassin's Creed II مقایسه كرد ( كه دارای چنین سیستمی بود ) . مسلما Ezio در این بازی دوستان جدید و دوستانی قدیمی را ملاقات میكند . شخصیت های تاریخی واقعی مانند Leonardo da Vinci و Niccol? Machiavelli و Caterina Sforza تا به او كمك كنند و یا میتواند از شهروندان رم و متقاعد كردن آن ها برای پیوستن به گروه خود استفاده كند . سلاح های بازی قبل و وسایل اضافی Ezio در Assassin's Creed II در این نسخه نیز وجود دارند ولی علاوه بر hidden blades و نسخه ی پیشرفته Da Vinci's flying machine سلاح های جدید دیگری نیز در بازی وجود دارند . این سلاح ها ووسایل جدید شامل syringe ( سرنگ ) و poison darts ( دارت های سمی ) و crossbow ( كمان پولادی ) و claw ( چنگال )‌ و blade fan ( شمشیر چند سره ) و dagger ( خنجری مخصوص ) و parachute (چتر نجات ) و switchblade ( نوعی وسیله كشنده مانند دار ) كه همگی در تیزر بازی به نمایش در آمدند . نكته ی دیگری كه توسط سازنده ی بازی نیز تایید شده حس كینه و انتقامی است كه Ezio از Cesare Borgia پسر Rodrigo Borgia دارد كه اكنون Pope Alexander VI می باشد . سلاح های جدید مسلما گیمر ها را خوشحال خواهد كرد . دو قطعه از این سلاح های جدید در تیزر بازی خارج از غلاف به نمایش در آمدند . bladed fan و switch blade ( این سلاح در قرون وسطی استفاده میشده.....

بقیه ی نقد و بررسی در ادامه ی مطلب


PREVIEW


داستان : PLOT
بازی در مدت كوتاهی پس از اتمام Assassin's Creed II در سال 1499 آغاز می شود . Monteriggioni توسط افراد Borgia محاصره شده است . رهبری این نیرو ها را پسر Rodrigo یعنی Cesare Borgia فرماندهی میكند . در طی این نبرد عموی Ezio یعنی Mario كشته میشود و Apple of Eden توسط Borgia برداشته میشود . Ezio هم اكنون یك قاتل چیره دست است و با حس انتقام گیری به رم (Rome) (1503) میرود تا با Templar Order مبارزه كند .

گیم پلی : GAMEPLAY

به گفته ی Ubisoft بازی بیش از 15 ساعت در single-player در شهر رم است . از آنجا كه رم مركز قدرت و فساد است Ezio نمیتواند به تنهایی كار خود را انجام دهد . بنابراین Ezio میتواند قاتل های جوان را آموزش دهد و آن ها را در سراسر ایالت مستقر كند و یا دوستان خود را صدا كند . گیمر ها میتوانند سراسر شهر رم را آزاد كنند و میشود این سیستم را با Assassin's Creed II مقایسه كرد ( كه دارای چنین سیستمی بود ) . مسلما Ezio در این بازی دوستان جدید و دوستانی قدیمی را ملاقات میكند . شخصیت های تاریخی واقعی مانند Leonardo da Vinci و Niccol? Machiavelli و Caterina Sforza تا به او كمك كنند و یا میتواند از شهروندان رم و متقاعد كردن آن ها برای پیوستن به گروه خود استفاده كند . سلاح های بازی قبل و وسایل اضافی Ezio در Assassin's Creed II در این نسخه نیز وجود دارند ولی علاوه بر hidden blades و نسخه ی پیشرفته Da Vinci's flying machine سلاح های جدید دیگری نیز در بازی وجود دارند . این سلاح ها ووسایل جدید شامل syringe ( سرنگ ) و poison darts ( دارت های سمی ) و crossbow ( كمان پولادی ) و claw ( چنگال )‌ و blade fan ( شمشیر چند سره ) و dagger ( خنجری مخصوص ) و parachute (چتر نجات ) و switchblade ( نوعی وسیله كشنده مانند دار ) كه همگی در تیزر بازی به نمایش در آمدند . نكته ی دیگری كه توسط سازنده ی بازی نیز تایید شده حس كینه و انتقامی است كه Ezio از Cesare Borgia پسر Rodrigo Borgia دارد كه اكنون Pope Alexander VI می باشد . سلاح های جدید مسلما گیمر ها را خوشحال خواهد كرد . دو قطعه از این سلاح های جدید در تیزر بازی خارج از غلاف به نمایش در آمدند . bladed fan و switch blade ( این سلاح در قرون وسطی استفاده میشده است و میشود به آن ارتقا یافته ی hidden blades نیز گفت )‌ . البته نباید از syringe گذشت كه در تیزر تریلر بازی نمایش داده شد و میتوان آن را زهر آلود نیز كرد . حالا Ezio رئیس آدم كش ها میباشد و باید تمام آدم كشان را تحت كنترل خود قرار دهد ( مانند نقشی كه Al Mualim در بازی اول داشت ) . این نقش شما در طول بازی امكان فرستادن ادم كش ها را توسط شما به سراسر كشور برای انجام خواسته های شما میدهد . شما این امكان را داری كه گروه های مختلف آدم كشی را به كشور های دیگری مانند اسپانیا ، آلمان و انگلیس بفرستید و آدم های مورد نظر شما را ترور كنند . شما هم چنین میتوانید آدم كش های جوان را نیز تربیت كنید و آن ها را به یك آدم كش حرفه ای تبدیل كرده تا خواسته های شما را اجرا كنند . همه ترور ها باید با برنامه صورت بگیرد ، مخصوصا هنگام ترور با آدم كش های جوان . بسته به موفقیت یا شكست شما در ماموریت ها شما امكانات متفاوتی را دریافت خواهید كرد .

بخش چند نفره : MultiplayeR

Assassin's Creed: Brotherhood اولین بازی از سری بازی های Assassin's Creed است كه دارای بخش چند نفره میباشد . بازیكن ها در نقش Templars در مركز Abstergo میتوانند تمرین كنند . آن ها از animi برای بالا بردن سطح مهارت خود و همچنین كشتن دیگر بازیكن ها باید استفاده كنند . اگر بازی را از سایت gamestop.com پیش خرید كنید شخصیت جدیدی در اختیار دارید كه "the Harlequin" نام دارد و مانند یك دلقك خندان میباشد . مود جدید بازی كه در نسخه ی July مجله ی Playstation معرفی شد "Wanted" نام دارد . این بخش امكان بازی 6 تا 8 نفر را دارد كه باید هدف های خود را پیگیری كنند و آن ها را به قتل برسانند . هر بازیكن هدف خاصی را دریافت میكند و باید قبل از به قتل رسیدن خود آن را انجام دهد . شما باید بسیار دقت كنید تا دیده نشوید و اگر دیده شدید تحت تعقیب قرار میگیرید و باید به تعقیب و گریز بپردازید . البته آن ها نیز از شما مخفی میشوند كه باید حواس خود را بسیار جمع كنید . علاوه بر كاراكتر جدید و مود جدید بازی جزئیات جدید دیگری از بازی ارائه شده است . وجود هشت بازیكن در بازی به نام های Courtesan ( فاحشه ) و Hunter ( شكارچی ) و Barber ( آرایشگر ) و Priest ( كشیش ) و Banker ( صراف ) و Executioner ( جلاد ) و Doctor ( دكتر ) و Engineer ( مهندس ) در بازی وجود دارند . همچنین دو شخصیت مخصوص دیگر نیز در بازی وجود دارند كه یكی از آن ها "Harlequin" نام دارد كه با پیش فروش كردن بازی از سایت Gamespot میتوانید از آن استفاده كنید و همچنین شخصیت دیگر بازی "Officer" نام دارد كه در نسخه ی "Special Edition" بازی قابل دسترسی خواهد شد . تا بحال وجود حالت چند نفره بازی در Xbox Live و همچنین PlayStation Network تایید شده است ولی وجود حالت چند نفره در PC در هاله ای از ابهام است . نسخه ی بتا چند نفره ی بازی نیز فقط در انحصار PlayStation 3 میباشد .

نمایشگاه : E3 2010

در كنفرانس Ubisoft در نمایشگاه E3 2010 تریلر بازی و گیم پلی Assassin's Creed Brotherhood به مدت 5 دقیقه به نمایش در آمد . از گیم پبی آن میتوان دریافت كه موتور بازی تغییر كرده است . بازیكنان میتوانند اسب ها را در اطراف شهر ها رام كنند و از روی آن ها تیراندازی كنند . مكانیزم مبارزه در بازی تغییر كرده بود و combat بهبود یافته بودند . مبارزه سریع تر شده است و باید با تعداد بیشتری مبارزه كنید . همچنین قابلیت های جدیدی برای Ezio در نظر گرفته شده است كه میتوان به پرتاب تبر توسط او به سمت دشمن اشاره كرد . همچنین در كنفرانس Sony نیز بخش بتای چند نفره ی بازی كه به طور انحصاری برای PlayStation 3 میباشد به نمایش در آمد .

فیزیك و افكت بازی : PhysicS & EffectS

Ubisoft اعلام كرده است كه گرافیك بازی را بهبود داده است و البته فیزیك بازی نیز از این قاعده مستثنی نیست .تخریب پذیری بازی و سقوط اشیا از ارتفاع نیز به خاطر وجود موتور بازی كه به "Havok" تغییر یافته است ، پیشرفت زیادی داشته است . در بازی های دیگر هنگام برخورد با اشیا ممكن است تكان نخورند در Assassin’s Creed II بعضی از PC گیمر ها اعتراضاتی را در مورد اشیا داشتند كه واقعیت نداشتند اما در Assassin's Creed Brotherhood همه چیز تغییر یافته است و بیشتر به واقعیت نزدیك شده است . افكت های بازی بسیار خوب و قابل ملاحضه است . همانند دو نسخه ی بازی این نسخه نیز بر روی افكت های تصویری بسیار كار شده است و هر گیمری را راضی میكند .

طراح بازی :CreativE DirectoR

Patrice Désilets كه طراح بازی Prince of Persia: The Sands of Tim و همچنین دو نسخه ی قبلی بازی Assassin's Creed بوده است بر روی این نسخه نیز كار میكند . Ubisoft در June 13, 2010 اعلام كرد كه طراحی بازی توسط Désilets به پایان رسیده است و خلاقیت او باز هم باعث موفقیت این بازی خواهد شد . البته باید به این نیز اشاره كرد كه بازی شاهكار Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots نیز از دیگ كار های این طراح می باشد .

بسته های اضافی : LimiteD EditionS
بسته های اضافی مختلفی برای بازی وجود دارد . Assassin's Creed: Brotherhood. The "limited codex edition" یكی از بسته های بازی است كه مخصوص اروپا و استرالیا می باشد . این بسته بازی را دارای collector's chest های دوران رنسانس و the codex و یك DVD شامل soundtrack بازی نیز در این بسته وجود دارد . همچنین بسته شامل DVD فیلم Assassin's Creed: Lineage می باشد و البته كاراكتر های Multipalyer نیز در این بسته وجود دارند . البته نقشه كامل رم نیز در این بسته میباشد . special edition یكی دیگر از بسته های اضافی بازی است كه شامل "Trajan Market" و كاراكتر قسمت Multipalyer بازی به نام "The Officer" می باشد . هر دو بسته شامل multiplayer beta برای Playsatation 3 نیز مباشند .

Assassin'S CreeD: BrotherhooD
Single-Player Impressions

Ezio كنترل assassins را در Brotherhood به دست میگیرد .
Assassin's Creed: Brotherhood ادامه ی داستان Ezio Auditore da Firenze را به نمایش در می آورد . بعد از بیدار شدن Ezio همسرش ! از او خواهش میكند كه فرار كند ناگهان او خانه ی خود را در حالی میبیند كه به توپ بسته شده است . قهرمان ما از روی پشت بام ها فرار میكند و سوار بر اسب دور میشود . این آغاز زیبایی برای Italian assassin است و ما را به فكر وا میدارد كه باید منتظر شخصیتی فوقالعاده تر از آن چه در Assassin's Creed II دیده ایم ، باشیم . Brotherhood در زمانی بسیار زیبا بلافاصله پس از Assassin's Creed II در سال 1499 آغاز میشود . Ezio خوشحال است كه توانسته است فرار كند ولی یك فرد بدذات به نام Cesare وجود دارد كه رهبری Papal army را به عهده دارد . Cesare پسر Rodrigo Borgia -- كه دشمن Ezio در ACII f,n -- میباشد . و هر دوی آن ها قصد كشتن Ezio را دارند . Cesare همان كسی بود كه با استفاده از توپ های بزرگ حكومتی از بالای برج ها خانه ی Ezio را به توپ بست . Ubisoft وعده داده است كه حركت بر روی اسب بهتر از گذشته خواهد بود و حركات جدیدی را نیز برای Ezio بر روی اسب طراحی كرده است . Ezio هم اكنون قادر است از توپ های شهر برای حمله ی متقابل و همچنین خراب كردن دیگر برج ها و سربازان كه آن سوی دیوار هستند استفاده كند . همه ی حركات Ezio در این نسخه بسیار سریع است و مانند كسی است كه از كوره در رفته باشد . Ubisoft مدعی شده است كه feedback های Fan ها در مورد ACII گوش داده است مخصوصا در سیستم combat مبارزه ی Ezio در تریلری كه ما مشاهده كردیم به طور كامل پایان نیافت -- با وجود تلاش Ezio ، سزار قانون شكنی كرد و Apple of Eden را صدا كرد . و آن را به سمت عموی Ezio یعنی Mario پرتاب كرد . پس از این ماجرا Ezio از روی پشت بام به پایین پرت شد . Ubisoft سپس سلاح های جدید مورد استفاده از بازی را به نمایش در آورد . شما میتوانید از مردم برای خود ارتشی مهیا كنید . وسپس تیتر Brotherhood -- و به كمك بازگردان ایتالیا به آرامش .


قطعه ای كه ما مشاهده كردیم در سال 1503 اتفاق میافتاد . تیرانداز ها بر روی پشت بام ها مسلح هستند و دارای تفنگ میباشند . و ما Ezio را مشاهده كردیم كه assassin دیگر را صدا میكند تا گارد ها را به قتل برسانند . زمانی كه شما به تنهایی در مقابل گروهی از دشمنان قرار میگیرید میتوانید دسته از assassin را صدا كنید تا به یاری شما بشتابند . شما این امكان را دارید كه تیم assassin خود را upgrade كنید . شما میتوانید برای افراد گروه خود رمز و یا مشخصه ی خاصی بگذارید و آن ها را در میان مردم در تشخیص دهید . assassins همچنین ممكن است در مبارزات كشته شوند و شما نباید در هر زمان آن ها را برای یاری به خود صدا كنید ، زیرا همیشه نمیتوان از آن ها استفاده كرد و آن ها همیشه قابل دسترسی نمیباشند . اگر شما assassins را به خوبی تمرین دهید و آن ها را خبره كنید میتوانند حتی master assassin شوند و شما را به راستی از خطرات Cesare در امان نگه دارند . Brotherhood داستان Desmond را ادامه خواهد داد و طبق گفته ی Ubisoft " چیز های خیلی مهمی " برای شخصیت های معاصر خواهد داشت . ول ما صبر خواهیم كرد تا ببینیم كه بازی آیا دارای نقاط ضعفی هم هست یا با یك شاهكار به تمام معنا روبرو هستیم . خوشبختانه Rome مانند Florence در ACII میباشد و بیشتر بازی در Rome میباشد و این بدین معنا ست كه باید فضاسازی بسیار زیبایی را شاهد باشیم . مراقب Assassin's Creed: Brotherhood در تاریخ November 16 2010 باشد و حواستان به این بازی باشد .


Assassin'S CreeD: BrotherhooD
CHARACTERS


Ezio Auditore da Firenze


اتزیو از AC:II شخصیت اصلی بازی میباشد . او یكی از نوادگان Altaïr Ibn-La'Ahad میباشد كه در AC شخصیت اصلی بازی بود . اتزیو در دوران رنسانس نقش رهبر Assassin ها به عهده دارد . او در AC:II پدر و برادر خود را از دست داد و پس از آن به Monteriggioni مكانی كه عموی او Mario در آن جا زندگی میكرد رفت و پس از آن نیز به Assassin ها پیوست . و در سن 44 سالگی در سال 1503 به عنوان رهبر Assassin ها در بازی AC:B نقش اصلی را بر عهده دارد .

Mario Auditore


Mario Auditore برادر بزرگ Giovanni Auditore ( پدر اتزیو ) و عمو ی Ezio Auditore است .او نیز مانند برادرش یك Assassin ولی ترجیح میداد بیشتر در خفا باشد .او در AC:II نقش بسیاری در تبدیل Ezio به یك Assassin داشت و با آموزش های او Ezio تبدیل به یك Assassin ماهر شد . او آموزش ها را در قلعه ی خود كه Monteriggioni نام داشت به Ezio آموخت . او در AC:B نقش بسیار كمی دارد و در ابتدای بازی توسط سربازان پادشاهی كشته میشوند و مسئولیت رهبری Assassin ها بعد از او به Ezio میرسد .

Cesare Borgia


Cesare Borgia پسر Rodrigo Borgia و بزرگترین دشمن كه كینه ی بزرگی از Ezio Auditore شناخته میشود . او همانند پدرش یك Templar است . او در نهایت رهبر ارتش پاپ و فرمانده ی نیروهای Templar میشود .
I know you're there Ezio! The Pope told me about you and your little group of Assassins!
این حرفی بود كه Cesare Borgia هنگام ورود كه به قلعه ی Monteriggioni و تصاحب آن جا به زبان آورد . او در نهایت قلعه را با استفاده از ارتش خود و تجهیزات خود به تصاحب آورد و پس از آن به وسیله ی Apple of Eden ماریو عموی اتزیو را به قتل رساند . 4 سال بعد در رم وقتی او و پدرش در حال رژه در رم بودند توسط اتزیو و یاران Assassins او مورد حمله قرار گرفت .

Roderic de Borja i Borja


Roderic de Borja i Borja رهبر Knights Templar در دوران رنسانس در ایتالیا بود . همچنین از سال 1492 تا 1503 او پاپ به نام Alexander VI بود . دشمنان او را "The Spaniard" صدا میكنند . او دشمن اصلی Ezio در AC:II بود . نقش او در AC:B به دلیل كنار رفتن او از قدرت و حضور پسر او (Cesare Borgia) به عنوان دشمن اصلی Ezio كمرنگ تر شده است .

Niccolò di Bernardo dei Machiavelli


Niccolò Machiavelli به عنوان یك فیلسوف ، نویسنده و یكی از پایه گذاران علوم نوین سیاسی در بازی شناخته میشود . او یك سیاستمدار ، فیلسوف سیاسی ، نمایش نامه نویس و مسیقیدان بود ، او یكی از شهروندان Florentine Republic به حساب می آید . Niccolò به طور مخفیانه جزو Assassin's بوده است و رهبر Florentine Republic به حساب میآمد .

Desmond Miles


دزموند كه جزو شخصیت های اصلی بازی سری AC میباشد در این نسخه نیز وظیفه ی قبلی خود را دارد . او كه به عنوان یكی از نوادگان assassin ها میباشد توسط یك دستگاه ( Animus )به زمان گذشته رفته و اسرار آن زمان را كشف میكند .

Caterina Sforza

او كنتس Forlì و دختر Galeazzo Maria Sforza میباشد . او با Girolamo Riario برادر زاده ی پاپ ازدواج كرد در زمانی كه او فقط 14 سال داشت . از او در Battle of Forli بیشتر خواهید شنید .
Leonardo di ser Piero da Vinci

Leonardo da Vinci یك بحرالعلوم در رنسانس در ایتالیا بود . نقاش ، مجسمه ساز ،معمار،موسیقی دان ، دانشمند ،ریاضی دان ، مهندس ، مخترع، متخصص علوم تشریحی ، زمین شناس ، گیاه شناس و نویسنده همگی در یك فرد به نام داوینچی خلاصه میشدند . داوینچی دوست Ezio Auditore میباشد و بسیاری از گره های Ezio توسط داوینچی باز میشوند . نقش اصلی او در بازی قبل رمز گشایی codex pages بود كه توسط آن ها توانست Hidden Blade های مختلف و Flying Machine رابسازد .


Assassin'S CreeD
SERIESMain games
Assassin’s Creed (2007)
Assassin’s Creed II (2009)
Battle of Forlì (DLC) (2010)
Bonfire of the Vanities (DLC) (2010)
Templar Lairs (DLC) (2009 with Black Edition, 2010 via (DLC)
Assassin’s Creed: Brotherhood (estimated Fall 2010)
Spin-offs/Other games
Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles (2008)
Assassin’s Creed: Bloodlines (2009)
Assassin’s Creed II: Discovery (2009)
Other Media
Movies/Live-Action
Assassin’s Creed: Lineage (2009)
Books
Assassin’s Creed: The Invisible Imam (cancelled)
Assassin’s Creed: The Eye of Heaven (cancelled)
Assassin’s Creed: Limited Edition Art Book (2007)
Assassin’s Creed: Official Game Guide (2007)
Assassin’s Creed: Renaissance (2009)
Assassin’s Creed II: Art Book (2009)
Assassin’s Creed II: Collector’s Edition Official Game Guide (2009)
Game manuals
“Assassin’s Creed” game manual (2007)
Comics/HQ’s
Assassin’s Creed: Graphic Novel (2007)
Assassin’s Creed - French Graphic Novel (2009)b  

طبقه بندی: assassin"s creed brother hood، 
.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : 2assassin"s creed